REFERENCE

CO O MĚ ŘÍKAJÍ

MÍ KLIENTI

volejbal znak
"Trénuji volejbalistky ve věku 11-14 let, kritická léta pro holky, které hodnotí neustále svou postavu, připadají si tlusté a některé nechtějí pořádně jíst, ale od rodičů často radu nechtějí slyšet. Adél trenérům, rodičům, ale přímo i našim holkám skvěle vysvětlila jak připravovat jídlo dětem, mladým sportovkyním, proč je důležitá správě složená a správně načasovaná strava, zvlášť když aktivně sportují 4-5 týdně. Poradila nám například jaké svačinky připravit na celodenní turnaje, jak pracovat se složením a načasováním, aby bylo stále dostatek energie a tělo nestrádalo. Adél ví o čem mluví a mluvila velmi srozumitelně a hlavně nehrotila, nenakazovala, hledala varianty, čímž si holky i rodiče velmi získala. Odezva od holek i rodičů byla úžasná, hned první den mi posílali obrázky svých svačin … takže pochopily!!! Věřím, že jim to vydrží. Díky Adél! Byl to dobrý nápad se s Tebou spojit, jídlo s nápoji je evidentně ½ úspěch ve výkonech! Doporučuji!"
Daniela Langová
TJ KUNICE
"Adelu znám již mnoho let a mohu upřímně říci, že je skutečným odborníkem, který svou práci dělá s láskou. V poslední době jsem s ní konzultovala zlepšení mého životního stylu. Díky Adele se mi podařilo nalézt to nejlepší propojení mezi mým aktivním sportovním způsobem života a stravováním, které je navíc specifické vlivem Histaminové intolerance, laktózové intolerance a celiakii. Pochopila jsem, jak moc je vše propojené a komplexní – od pohybu, stravy, vhodné suplementy a řadou z nás opomíjenými faktory ovlivňujícími tak důležitý spánek. Adele patří jedno velké děkuji."
Vendula
Aktivní životní styl a intolerance
jogging, fitness, jogger-4211946.jpg
pexels mart production 7699526
"Vyzkoušela jsem mnoho poradců, ale již od naší první konzultace mi bylo jasné, že odbornost a nadšení pro svou práci je u Adely bezkonkurenční. Její individuální přístup k sestavování výživového plánu „přímo na míru“ na mě opravdu zapůsobil. Překvapilo mě, kolik věcí z mého života ji zajímalo, než vůbec sestavila jídelníček. Výstupem její práce totiž nebyl jen seznam potravin, které mám jíst nebo kterým se mám vyhýbat, ale také analýza mého dosavadního stravování, základní principy toho, jak být fit (mj. doporučení vhodné fyzické aktivity a spánkový režim). Když jsou v mém životě změny, konzultujeme úpravu jídelníčku. "
Šárka
úprava hmotnosti
"Adel je úžasný a pohodový člověk. Při našich setkáních na mě dýchne klid a pohoda. Rady a doporučeni jsou trefné a nijak mě neomezuji. Adel sestavovala jídelníček pro mou dceru, která hraje basket. Hodně nám pomohla se stravou, kterou teenejdri nemají zrovna ideální. Též nám doporučila nápoje na dodaní vitaminu a minerálu před a po sportu (a vše co tělo při sportu vydá). "
Eva
úprava hmotnosti a výživa sportující dcery
basketball, goal, gym-670052.jpg
Přejít nahoru